Home / Ev Tekstili / Dekoratif ve Bambu Kilim Modelleri

Dekoratif ve Bambu Kilim Modelleri

 

Yaz geliyor. Yavaş yavaş yaza özgü aksesuarlar, dekoratif mobilyalar, yaz trendleri, yaz tekstil ürünleri tanıtılmaya başladı. Bizde bu tanıtım sitemizde çok küçük fikirler ve dokunuşlarla yaza hazırlanmaya başladık bile. İlk olarak bize yazı hatırlatan bambu kilimler ve dekoratif kilim modellerinden başlamak istedik. Yazın mutfağımıza serdiğimiz, balkonumuza, çatı katımıza ve hatta dekorasyon amaçlı bir çok alanda kullanabildiğimiz bambu kilimler ve dekoratif desenli kilimler yine evimizi süslemeye devam edecek. Özellikle de Allaturca  bambu kilimler ve Laura Ashley dekoratif kilimler bir harika. Gelin hep beraber sizler için araştırıp bir görsel dosya haline getirdiğimiz Dekoratif bambu ve kilim modellerine bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan 2014 Brillant Perde Modelleri başlıklı makalemizde Brillant Perde, Brillant Perde 2014 perde koleksiyonu ve Brillant Perde Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× sekiz = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>